https://www.noobfactory.to rolex centered on the introduction of ultra-thin mechanised components.very cheap https://tomford.to/ are crafted with top-level case.reddit watchesreplicabest to establish a somewhat enhanced high-level frustrating functionalities check.100% guarentee the best top quality https://www.vapesshops.co.uk/.offer a variety of canadian rickandmortyvape.com ٤.the best omegawatch.to in the world comes with a fashionable and various attitude a single.swiss https://www.saleslingerie.com/ are high quality.here is a top https://www.jimmychooreplica.ru/ supplier. Přejídání - Léčba obezity

Přejídání

Dobrý den, vůbec nevím na koho se obrátit…Mám jeden velký problém a tím je přejídání. Vždy když dojde k nějakému konfliktu např. mezi mnou a rodiči nebo mezi rodiči samotnými sním veškeré jídlo, které mám v dosahu, jídla je obrovské množství, které zhltnu v krátkém čase. Téměř vždy je mi potom špatně, vím že nedělám dobře ale nedaří se mi tomu zabránit. Nemohli by jste mi poradit co dělat když dojde k záchvatu přejídání? Prosím o konkrétní odpověď, protož vzhledem ke svému zdrav. stavu – inval. vozík Vás nemohu navštívit.


Přejídání je velice často jen vyvrcholením napětí, úzkosti, stresu, který může plynout z vnějších situací, např. konflikt s někým. Toto napětí si ale také můžeme vytvořit také jen z toho, co si vnitřně přehráváme, na co myslíme a čím se vnitřně deptáme. Kolikrát je to daleko snažší cesta k přejedení.


Přejídání samo o sobě není nemoc. Nemocí začíná být, pokud si to přehnaně vyčítáme či následuje zvracení.

MUDr. Erika Matějková